Linkor Systemy Informatyczne

o nas oprogramowanie na zamówienie linux - usługi kontakt
instalacja administracja qmailPragniemy Państwu zaproponować nasze usługi w zakresie instalacji, konfiguracji i zarządzania serwerami linuksowymi.

Prawidłowo zainstalowany system Linux zapewnia ciągłą i bezawaryjną pracę i może pełnić wiele różnych funkcji w sieci korporacyjnej.

Do jego zadań może należeć zapewnienie dostępu do internetu dla całej sieci firmowej, obsługa poczty elektronicznej, udostępnianie stron WWW, plików, drukarek i baz danych. Linux dostarcza również wydajną i stabilną platformę dla aplikacji webowych. Co więcej może zabezpieczyć Państwa sieć przed atakami z Internetu, skutecznie odpierając wszelkie próby wdarcia się do wnętrza Państwa firmy.

Aby ułatwić Państwu wybór, przygotowaliśmy dwa gotowe pakiety, które naszym zdaniem są najbardziej użyteczne dla firmy chcącej jak najlepiej wykorzystać potencjał własnego systemu informatycznego. Oczywiście są to jedynie konfiguracje przykładowe, jesteśmy bowiem w stanie zaproponować dowolny zestaw oprogramowania w zależności od konkretnych potrzeb.

  • przeznaczony jest dla wymagających firm i instytucji, dla których poczta elektroniczna jest bardzo istotnym narzędziem codziennej pracy.

  • przeznaczony jest dla firm, które chcą przy niewielkich nakładach finansowych połączyć lokalną sieć komputerową z ogólnoświatową siecią Internet. Serwer oparty na Linuksie obsłuży pocztę elektroniczną zarówno wewnątrz firmy, jak również przesyłaną do dowolnego miejsca w Internecie. System umożliwi również udostępnienie zasobów Internetu w postaci np. stron WWW komputerom w sieci lokalnej.

  • umożliwi w Państwa firmie stworzenie w pełni funkcjonalnego serwera plików dla innych niż Linux systemów operacyjnych. Komputery w sieci mogą zatem pracować wykorzystując system Microsoft Windows lub Novell Netware bez konieczności zakupu kosztownych serwerów dla tych środowisk. Zainstalowanie serwera wydruków pozwoli komputerom w sieci lokalnej korzystać ze współdzielonej drukarki sieciowej.

Tutaj znajduje się nasz szczególowy cennik.

Sprawdź też naszą ofertę dotyczącą administracji!

© 2000-2006 Linkor Systemy Informatyczne .::. Linux - administracja, Internet, oprogramowanie .::.
44-100 Gliwice, ul. Daszyńskiego 5, +48 32 2304904