Linkor Systemy Informatyczne

o nas oprogramowanie na zamówienie linux - usługi kontakt
instalacja administracja qmail

sieci komputerowe - administracja serwerem linux

sieć - administracja

Serwery - administracja

Szukasz kogoś, kto zająłby się Twoim linuksowym serwerem?

My pracujemy TYLKO na linuksie.


 • Szukasz łatwego sposobu na obniżenie kosztów?
  Czy potrzebujesz administratora sieci każdego dnia, osiem godzin na dobę? Przecież wystarczy Ci interwencja jedynie w przypadku problemów! Jeśli tak uważasz, czytaj dalej. Nasza oferta na pewno Cię zainteresuje.

 • Zajmiemy się Twoim serwerem wtedy, gdy będziesz tego potrzebował
  Brzmi to nieprawdopodobnie, ale dobrze zainstalowany serwer nie wymaga nadzoru każdego dnia. Nie wydawaj pieniędzy na obsługę której nie potrzebujesz.

 • Pomożemy Ci w przypadku awarii serwera.
  Gdy Twój serwer nie będzie działał prawidłowo, wystarczy że się z nami skontaktujesz i opiszesz problem. Resztę zostaw nam.

 • Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Ciągle.
  Jak długo będziesz czekał na reakcję? Możesz do nas zadzwonić lub napisać w każdej chwili. Od tego momentu będziemy mogli zająć się Twoim serwerem.

 • Możemy Ci pomóc natychmiast.
  Na pomoc nie musisz czekać, aż dotrzemy do Ciebie. 99% problemów z serwerem jesteśmy w stanie rozwiązać zdalnie. Jest to wypróbowany i szybki sposób administracji, dający doskonałe rezultaty.

 • Gdy nas potrzebujesz - przyjedziemy.
  Jeżeli wystąpi konieczność bezpośredniego dostępu do serwera, to na terenie Gliwic nasz dojazd jest darmowy. (Zobacz też przykładowe ceny dla innych miast).

  Pragniemy zaznaczyć, że firma [Linkor] świadczy na rzecz Śląskich Laboratoriów Analitycznych również usługi w zakresie instalacji i administracji, zapewniając nam tym samym kompleksową obsługę.

  Jako że firma Linkor Systemy Informatyczne sprawdziła się jako solidny partner, postanowiliśmy nawiązać z nią długookresową współpracę.
  Prezes zarządu, Thomas Jarasch


 • Gwarantujemy Ci wysoki poziom bezpieczeństwa Twojego serwera
  Ufamy w jakość naszych rozwiązań. Dajemy Ci na nie naszą gwarancję!

 • Pomożemy Ci tworzyć aktualne kopie bezpieczeństwa
  Kiedy ostatnio robiłeś kopie Twoich danych? Odkryj możliwości jakie da Ci zautomatyzowanie procesu tworzenia kopii bezpieczeństwa. Będziesz miał pewność, że Twoje dane zawsze są bezpieczne.

 • Dajemy Ci pewność fachowej obsługi
  Administracja to dla nas codzienność, pracujemy wyłącznie na Linuksie. Każdego dnia przynajmniej 8 godzin, co daje rocznie 2184 godziny zdobytego doświadczenia! A działamy już od 2000 roku...

 • Obawiasz się powierzać swoje dane obcej firmie?
  Nigdy nie niszczymy, nie zmieniamy i nie udostępniamy innym osobom cudzych danych. Nie przeglądamy też nieswoich plików, chyba że jest to NIEZBĘDNE do zapewnienia poprawnej pracy serwera. Nie interesuje nas też Twoja poczta - wystarczy nam własna.

  Nawet pomijając to wszystko, administracja jest taką dziedziną, że Klienci muszą nam ufać. Zaufanie to budujemy przez długi czas i nie możemy sobie pozwolić na jego zaprzepaszczenie nie przestrzegając czyjejś prywatności.

  W skrócie - Twoje dane są tylko Twoje. Nikt inny nie będzie miał do nich dostępu.

 • Nie wahaj się!
  Ile byłbyś w stanie zapłacić, aby wszystkie problemy związane z Twoim serwerem w magiczny sposób po prostu zniknęły? Dajemy Ci taką możliwość. Nasze ceny zaczynają się już od 185 zł netto! To cena spokoju, dająca Ci możliwość skupienia się w 100% na Twoim biznesie.

Nie wahaj się, to SZANSA dla Ciebie! Napisz do nas.

Zapisz się też do naszego newslettera "Linux w biznesie"© 2000-2006 Linkor Systemy Informatyczne .::. Linux - administracja, Internet, oprogramowanie .::.
44-100 Gliwice, ul. Daszyńskiego 5, +48 32 2304904