Linkor Systemy Informatyczne

o nas oprogramowanie na zamówienie linux - usługi kontakt

sieci komputerowe - administracja serwerem linux

Polityka prywatności

Odwiedzając strony naszej firmy firmy zgadzasz się na zasady zawarte w Polityce Prywatności znajdującej się pod adresem http://www.linkor.com.pl/src/polityka_prywatnosci.php

Zastrzegamy sobie prawo do zmieniania Polityki Prywatności bez specjalnego powiadomienia. Osoby korzystające z serwisu obowiązuje aktualna Polityka Prywatności.

Mimo tego podstawowa zasada pozostaje niezmienna: nie sprzedajemy, ani w żaden sposób nie udostępniamy danych adresowych klientów i użytkowników witryny.

Dane osobowe

Podczas korzystania z serwisu możesz zostać poproszony o podanie danych osobowych. Dane te są nam niezbędne do prawidłowego działania serwisu i nie zostaną w żaden sposób udostępnione osobom trzecim, włączając w to partnerów naszej firmy.

Zastrzegamy sobie jednakże możliwość wykorzystania ich w celach marketingowych, np. wysyłania informacji na temat naszych produktów czy też aktualnych promocji. Informacje takie wysyłane będą jednak sporadycznie, na pewno nie częściej niż raz na dwa tygodnie.

Niepodanie wymaganych danych zablokuje czynność której dotyczyły.

Inne formularze

Formularze znajdujące się w serwisie linkor.com.pl, ale nie dotyczące produktów i usług oferowanych przez naszą firmę nie podlegają Polityce Prywatności.

Cookies

Strony z domeny linkor.com.pl korzystają czasami z cookies, czyli tzw. ciasteczek. Są to standardowe mechanizmy zapewniane przez przeglądarką internetową, które pozwalają zapisywać informacje na dysku użytkownika.

Służą one do identyfikacji czy użytkownik korzystał już z naszego serwisu i np. ograniczania mu informacji reklamowych, które już wcześniej widział.

Wyłączenie odpowiedzialności

Na stronach znajdują się artykuły i porady skuteczne dla ich autorów. Firma Linkor Systemy Informatyczne nie daje gwarancji, że porady te będą również skuteczne dla kogokolwiek innego. Nie ponosimy też odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z ich stosowania.© 2000-2006 Linkor Systemy Informatyczne .::. Linux - administracja, Internet, oprogramowanie .::.
44-100 Gliwice, ul. Daszyńskiego 5, +48 32 2304904