Linkor Systemy Informatyczne

o nas oprogramowanie na zamówienie linux - usługi kontaktW oparciu o platformę Linux tworzymy profesjonalne aplikacje bazodanowe dla biznesu. Nasze systemy powstają w oparciu o wolno dostępne oprogramowanie, co pozwala uniknąć zakupu kosztownego środowiska sieciowego i systemu operacyjnego.

Przykładem tego typu oprogramowania może być system powstały na potrzeby Śląskich Laboratoriów Analitycznych (http://www.sla.com.pl).

Jest to kompleksowy, modułowy zestaw zintegrowanych aplikacji do obsługi laboratorium. Umożliwia on obsługę całego procesu pracy laboratorium, począwszy od rejestracji pacjentów, poprzez obsługę aparatury medycznej i przesyłaniu wyników w bezpieczny sposób przez internet, skończywszy na rozliczeniach finansowych z kontrahentami. Wszystkie elementy systemu pracują z wykorzystaniem wolno dostępnych elementów, takich jak system operacyjny Linux i motor bazy danych PostgreSQL.

Dynamiczny rozwój systemu Linux i narzędzi systemowych pozwala stworzyć rozbudowane aplikacje dostosowane do konkretnych potrzeb Klienta. Jeśli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt.


© 2000-2006 Linkor Systemy Informatyczne .::. Linux - administracja, Internet, oprogramowanie .::.
44-100 Gliwice, ul. Daszyńskiego 5, +48 32 2304904