Linkor Systemy Informatyczne

o nas oprogramowanie na zamówienie linux - usługi kontakt
instalacja administracja qmail

sieci komputerowe - instalacja serwera Linux

sieć - Linux, instalacja

Potrzebujesz udostępnić łącze internetowe dla wszystkich komputerów w Twojej firmie?

Dlaczego nie skorzystasz z rozwiązania które da Ci DODATKOWE korzyści?

Zainstaluj Linuksa!


 • Nie masz czasu na ochronę Twoich komputerów?
  Linuksowy serwer będzie chronił Twoją sieć przed atakami z Internetu. Nie będziesz musiał instalować na każdym komputerze programu do blokowania dostępu.

 • Nie wiesz jak przesłać duże pliki Twoim kontrahentom?
  Na SWOIM serwerze będziesz mógł umieszczać dowolnie duże pliki. Czy pamiętasz o tym, że skrzynki pocztowe Twoich kontrahentów mają ograniczoną pojemność? Zamiast przesyłać im swój nowy kolorowy katalog, który jest piękny lecz zajmuje mnóstwo miejsca, prześlij tylko informację gdzie on się znajduje.

  Informacja taka wygląda w ten sposób ftp://twojafirma.pl/katalog.pdf - wystarczy że klient kliknie i już może przeglądać Twoje materiały. Czy każdy równie chętnie klika na załączniki w e-mailu? Tyle teraz wirusów...

 • Nie przejmuj się wirusami
  Ty wirusami nie będziesz musiał się martwić. Wystarczy program antywirusowy zainstalowany na serwerze. Linux może sprawdzać całą pocztę przychodzącą do wszystkich pracowników, blokując wirusy zanim zdążą wyrządzić jakiekolwiek szkody Twojej firmie.

 • Możesz mieć dowolną ilość kont e-mail
  Nawet jeśli potrzebujesz kilku tysięcy kont e-mail, to nie musisz wydawać dodatkowo ani grosza za ich roczne utrzymanie u prowajdera. Na SWOIM serwerze po prostu je dodajesz.

  ES-System S.A oddział Śląsk z siedzibą w Gliwicach potwierdza wykonanie przez firmę Linkor Systemy Informatyczne [...] instalacji serwera dostępowego obsługującego łącze internetowe naszej firmy.

  Po konfiguracji wykonanej przez firmę Linkor serwer działa bezwaryjnie i nie wymaga żadnych czynności administracyjnych z naszej strony.
  mgr inż. Bogdan Olkowski
  Dyr. oddziału


 • Masz kłopoty z publikowaniem stron własnej witryny?
  Posiadając własny serwer WWW będziesz mógł publikować strony własnej witryny po prostu przeciągając ich ikony do odpowiedniego katalogu. Niech rzeczy proste takimi właśnie pozostaną.

 • Strony WWW otwierają Ci się zbyt wolno?
  Oprogramowanie na serwerze może także przyspieszyć ładowanie się stron WWW. Po co drugi raz ściągać poprzez sieć to, co Twój kolega przed chwilą pobrał? Twój Linux prześle Ci dane błyskawicznie, bez potrzeby sięgania kolejny raz do Internetu.

 • Czy będziesz musiał zatrudnić administratora?
  Niekoniecznie. Instalowane przez nas oprogramowanie jest wysoce niezawodne, a podstawowa obsługa serwera jest bardzo prosta. W przypadku jakichkolwiek problemów zawsze możesz się do nas zwrócić. Oczywiście zajmujemy się również administracją. Zobacz naszą ofertę!

Masz jakiekolwiek wątpliwości lub pytania? Skontaktuj się z nami!

Zapisz się też do naszego newslettera "Linux w biznesie"

© 2000-2006 Linkor Systemy Informatyczne .::. Linux - administracja, Internet, oprogramowanie .::.
44-100 Gliwice, ul. Daszyńskiego 5, +48 32 2304904