Linkor Systemy Informatyczne

o nas oprogramowanie na zamówienie linux - usługi kontakt
nowości referencje piszą o nas portfolio
Jak się wszystko zaczęło

Wraz z żoną jesteśmy pasjonatami Linuksa. Zaczęliśmy się nim zajmować na pierwszym roku studiów, w 1996 roku. Przez kilka pierwszych miesięcy pracowaliśmy zarówno na Linuksie jak i na Microsoft Windows®. Jednak z biegiem czasu coraz więcej czasu spędzaliśmy przy Linuksie, w końcu całkowicie usuwając z dysku produkt konkurencyjny.

Stwierdziliśmy że Linux jest tak dobry, że warto byłoby wspierać jego rozpowszechnianie w Gliwicach, gdzie mieszkamy. W 2000 roku założyliśmy więc firmę i do dziś zajmujemy się wdrożeniami Linuksa w firmach dla których ważna jest stabilność systemów informatycznych i bezpieczeństwo ich danych.

Co robimy aktualnie

Zawsze staramy się wykonywać naszą pracę tak, by przynosiła ona jak największe korzyści dla naszych klientów i by byli oni zadowoleni. Na stronie z referencjami możesz zobaczyć, że nam się to udaje.

Co więcej, cały czas znajdujemy w tym przyjemność :)

Co w tym jest najważniejsze dla Ciebie?

To że w tej chwili pracujemy już tylko na Linuksie. Ponieważ wykorzystujemy ten system zarówno jako serwer jak i stację roboczą, to znamy każdy aspekt pracy z komputerem.

Dzięki temu możemy doradzić Ci zastosowanie takich rozwiązań, żeby komputery w Twojej firmie nie były źródłem problemów, tylko aby zwiększały Twoje zyski.


Agnieszka i Marcin Kądziołka


© 2000-2006 Linkor Systemy Informatyczne .::. Linux - administracja, Internet, oprogramowanie .::.
44-100 Gliwice, ul. Daszyńskiego 5, +48 32 2304904